Produkcija

Titulinis

DOSEKA dėvėtų drabužių ir avalynės paketai verslui yra kategorizuojami pagal du pagrindinius kriterijus: drabužių paskirtį ir kokybę. Vadovaudamiesi šiais kriterijais, DOSEKA klientai gali suformuoti ir užsakyti jiems aktualius produkcijos paketus (nuo 5 iki 50 kg).

Paketų užsakymas

Vadovaudamiesi šiuo dviejų kriterijų kategorijų sąrašu, didmeninės ir mažmeninės prekybos atstovai gali pateikti pirminę užklausą svetainėje nurodytais kontaktais. DOSEKA per vieną darbo dieną pateiks visus aktualius patikslinimus dėl produkcijos, užsakymo kiekių ir kainų. Esant poreikiui, formuojami ir nestandartiniai produkcijos paketai.

Pasaulis

DOSEKA nuolat plečia savo partnerių tinklą ne tik Europoje, bet ir Azijos, Afrikos šalyse. Visų Europos šalių verslo subjektams siūloma vieninga kategorijų sistema, pagal kurią savo produktą atranda tiek didmenininkai, tiek mažmenininkai. Kiek kitokią drabužių klasifikaciją taikome tolimosioms Nigerijos, Ganos, Togo respublikos, Pakistano, Indijos bei kitoms Afrikos bei Tolimųjų Rytų rinkoms. Dėl klimato sąlygų ir perkamosios galios struktūros netolygumų šių rinkų žaidėjai iš DOSEKA sandėlio užsako kitokios sudėties, šių rinkų specifiką atitinkančius paketus. Produkcija į šias šalis plukdoma tik pilnais jūriniais konteineriais.

DOSEKA dėvėtų drabužių ir avalynės paketai verslui yra kategorizuojami pagal du pagrindinius kriterijus: drabužių paskirtį ir kokybę. Vadovaudamiesi šiais kriterijais, DOSEKA klientai gali suformuoti ir užsakyti jiems aktualius produkcijos paketus.

Pagal kokybę paketai rūšiuojami į keturias pagrindines klases:

  1. Cream – tai dėvėtų drabužių pasiūlos „kremas”. Šios klasės drabužiai yra beveik nauji, mažai dėvėti, švarūs, be defektų. Cream paketus vertina verslininkai, kurie savo klientams nori pasiūlyti stilingus ir naujausius mados kodus atitinkančius drabužius. Cream klasės gali būti tiek žieminiai, tiek vasariniai drabužiai.
  2. Extra – šią klasę renkasi tie prekybininkai dėvėtais drabužiais, kurie nori savo asortimente turėti itin kokybišką produkciją, tačiau pasiūlyti ją šiek tiek žemesnėmis kainomis. Tai puikios kokybės, madingi ir įvairūs drabužiai, kurie, lyginant su Cream klase, yra tik šiek tiek labiau nusidėvėję, tačiau nėra suplyšę, brokuoti ar dėmėti.
  3. A kategorija – žemesnės klasės, bet vis dar kokybiška pasiūla. Gali būti nežymių defektų.
  4. B kategorija – žemesnės klasės, tačiau dėvėjimui tinkama drabužių klasė. Gali būti defektų, dėmių ar įplėšimų.

Europa

Afrika

Pakistanas

Perdirbimui

Rašykite mums

[contact-form-7 404 "Not Found"]